Havalandırma Sistemleri | Tesisatları

Havalandırma Sistemleri | İstanbul Küçükçekmece

Havalandırma sistemleri | İstanbul

İstanbul Küçükçekmece de bulunan firmamız, havalandırma sistemleri / tesisatları alanında uzman mühendis kadrosuyla Küçükçekmece de bulunan firmamız bir çok iklimlendirme projesine başarıyla imzasını atmıştır. Telefon: 0212 417 6034 | 0212 607 3004 | 0532 455 8 455

İstanbul’da havalandırma / tesisat firması denince ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Enerji Plus çatısı altında bulunan havalandırma tesisat.com canlı WhatsApp destek hattı ile işletmeniz için gerekli olan çeşitli havalandırma sistemlerini sizler için en olacak şekilde bilgilendirir ve havalandırma sistemleri için ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Havalandırma tesisatları ile ilgili projelendirme, planlama ve havalandırma kanallarının temini ve montajı dahil havalandırma sistemlerini verimli şekilde sizlere anahtar teslim olarak sunmaktadır.

İstanbul Küçükçekmece havalandırma / tesisat sistemleri

İstanbul Küçükçekmece’de bulunan havalandırma tesisat sistemleri firmamız baca havalandırma sistemlerinden davlumbaz havalandırma sistemlerine fabrika havalandırma sistemlerinden Restaurant Cafe ve Catering sistemlerine kadar irili ufaklı birçok havalandırma sistemini ekonomik ve en verimli şekilde kontrollerini yaparak istenilen havalandırma sistemini diğer bir ifade ile havalandırma tesisatına kontrollerini yaptıktan sonra siz değerli müşterilerimize teslim etmenin mutluluğunu yaşar.

Telefon: 0212 417 6034 | 0212 607 3004 | 0532 455 8 455

Havalandırma sistemleri / tesisat çeşitleri

Aşırı ısının olduğu odalarda hava her zaman dışarıdan daha sıcaktır. Binaya giren daha ağır dış hava, binadan daha az yoğun sıcak havayı uzaklaştırır ve doğal havalandırmayı gerçekleştirir.

Besleme havalandırması, odaya hava sağlamak için tasarlanmıştır. Temiz hava genellikle temizlik, ısıtma, soğutma ve nemlendirmeyi içerebilen ön hazırlıktan sonra sağlanır.

Genel değişim havalandırma sistemleri - hem besleme hem de egzoz, odada bir bütün olarak veya önemli bir bölümünde havalandırma sağlamak için tasarlanmıştır.

Havalandırma sistemleri, havayı (kanal sistemleri) hareket ettirmek için dallanmış bir hava kanalı ağına sahiptir veya kanallar (kanallar), örneğin bir duvara, tavana, doğal havalandırmalı bir fan takarken eksik olabilir.

Mekanik sistemler, havanın önemli mesafelerde hareket etmesini sağlayan ekipman ve cihazları (fanlar , elektrik motorları, hava ısıtıcıları, toz toplayıcılar, otomasyon) kullanır.

Havanın odaya besleme sistemi tarafından verildiği ve egzoz sistemi tarafından uzaklaştırıldığı havalandırma sisteminin en yaygın ve etkili çeşidi. Her iki sistem aynı anda çalışır.

Çoğu zaman, oda havalandırması sorunu, birleşik bir sistem kullanılarak çözülür. Kombine sistem hem genel havalandırmayı hem de yerel egzoz sistemlerini içerir.

xİç ortam havasındaki zararlı maddelerle mücadele genellikle yerel veya genel havalandırma kullanılarak yapılır.

Ücretsiz Keşif İçin; 0212 417 6034 | 0212 607 3004 | 0532 455 8 455

Restaurant Cafe ve barlarda elektrostatik filtreli havalandırma sistemleri.

Günümüzde birçok restoran ve kafe de havalandırma bulundurma şartı aranmaktadır. Belediyelerin ruhsat izni vermeleri için aralarına şart koştuğu havalandırma sistemlerinde bazı durumlarda havalandırma kanallarının görüntü kirliliği ortaya çıkmaktadır.

Havalandırma kanallarını kullanmadan ve işletmenin görüntüsüne herhangi bir müdahale olmadan elektrostatik filtreli havalandırma sistemleri kurup sizleri hem havalandırma kanalı maliyetinden kurtarmış oluyoruz hem de işletmenizin görüntüsünü koruyoruz. Restoran kafe ve bar havalandırma sistemlerinde genellikle davlumbaz havalandırma sistemi, bacasız havalandırma sistemi yani elektrostatik filtre sistemi yaygın olarak kullanılmaktadır.

Havalandırma sistemlerinde dikkat edilecek riskler

Restoran ve Cafe havalandırma sistemlerinde kullanılan havalandırma kanallarının içinde zamanla biriken yağlardan ve tortudan kaynaklı oluşan yüksek ısı nedeniyle yangınlar meydana gelebilmektedir. Bu gibi olumsuz durumlardan kurtulmak için basit çözüm elektrostatik filtre sistemleridir. 

Elektrostatik filtre çeşitleri ve fiyatları için canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ya havalandırma sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak ve merak ettikleriniz için bizi aramaktan çekinmeyin yılların vermiş olduğu tecrübe ile Enerji Plus kalitesini yakalayın.

Havalandırma tesisatlarında kullanılan kanallar.

Kare kanal spiro yuvarlak kanal ön izoleli havalandırma kanalı modifiye havalandırma kanalı baca havalandırma kanalı kumaş havalandırma kanalı vb havalandırma kanalları kullanılabilmektedir. Ayrıca havalandırma kanallarının aksesuarları ve yardımcı elemanları dahil birçok parçanın toptan satışını da gerçekleştirmektedir.

Cennet Mah. Alparslan Cad No: 67/B Küçükçekmece İstanbul

Telefon: 0212 417 6034 | 0212 607 3004 | 0532 455 8 455

Content Protection by DMCA.com

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋 Hey yardıma mı ihtiyacım var!